SHARP 24HA1205E 60cm-es HD Ready TV
Cikkszám:
Energiaosztály: Energiaosztály
Gyártói cikkszám: 5905683272346
Adatok
Gyártó:
EAN:
LED, 61 cm-es képátló, HD Ready, 50/60 Hz, matt kijelző, 3× HDMI, 2× USB, CI+, VESA 100×100, 6 W hangszóró, Dolby Digital, Dolby Digital Plus
Raktáron
Kezdete: 2026.05.11   Vége: 2026.05.18
Akcióból hátralévő idő:
nap
óra
perc
mp
10
Részletek
24HA_LS_01F_ON-IS2.jpg
Legfontosabb tulajdonságok:
HD READY TV
Képernyő mérete 60 cm (24”)