SHARP 24HF2265E HD Ready LED LCD Google Televízió
Cikkszám:
Energiaosztály: Energiaosztály
Raktárkészlet: Külső raktáron (1-4 napon belül rendelkezésre áll)
Garancia 24 hónap gyártói garancia
Gyártói cikkszám: 5905683273206
Adatok
Gyártó:
EAN:
Google TV, LED, 61 cm-es képátló, HD Ready, 50/60 Hz, HDR10, 3× HDMI, 2× USB, CI+, WiFi, Bluetooth, Chromecast, Google Assistant, Oneplay, VESA 100×100, 6 W hangszóró, Dolby Digital AC4, Dolby Digital, Dolby Digital Plus
Raktáron
Kezdete: 2026.05.11   Vége: 2026.05.18
Akcióból hátralévő idő:
nap
óra
perc
mp
10
Részletek
24HF_LS_01F_ON-IS.jpg
Legfontosabb tulajdonságok:
HD Ready Google TV™
Képméret: 24” (60cm)
HDR10 támogatás (nagy dinamikatartomány)
Google Assistant
Google Cast
Bluetooth®
A szórakozás, amit szeretsz, a Google segítségével
google-tv-feature-banner.jpg
Irányítsd a tévédet a telefonoddal
google-TV-remote-feat-ver2.jpg
Google Cast
Cromecast.jpg
Google Assistant
HDR – Nagy dinamikatartomány
hdr.jpg
HLG:
Általános tulajdonságok:
Operációs rendszer: Google TV
Képátmérő: 60 cm (24”)