SHARP 40HA1205E Full HD LED LCD Televízió
Cikkszám:
Energiaosztály: Energiaosztály
Raktárkészlet: Külső raktáron (1-4 napon belül rendelkezésre áll)
Garancia 24 hónap gyártói garancia
Gyártói cikkszám: 5905683272360
Adatok
Gyártó:
EAN:
Televízió – LED, 102 cm-es képátló, Full HD, 50/60 Hz, 3× HDMI, 2× USB, CI+, VESA 200×200, 16 W hangszóró, Dolby Digital, Dolby Digital Plus, E energiaosztály
Raktáron
Kezdete: 2026.05.11   Vége: 2026.05.18
Akcióból hátralévő idő:
nap
óra
perc
mp
15
Részletek
Általános tulajdonságok:
Képátmérő: 101 cm (40”)
Felbontás: 1920 x 1080 pixel
Active motion: 100
Backlight: LED
Képfrissítési ráta: 60 Hz