Samsung QE65S85FAEXXH OLED UHD 4K Vision AI Smart Televízió
Cikkszám:
Energiaosztály: Energiaosztály
Raktárkészlet: Külső raktáron (1-4 napon belül rendelkezésre áll)
Garancia 36 hónap gyártói garancia
Gyártói cikkszám: 8806095995281
Adatok
Gyártó:
EAN:
SMART, OLED, 165 cm-es képátló, 4K Ultra HD, 100/120 Hz, HDR10+, tükröződésmentes kijelző, DVB-T2/S2/C, 4× HDMI, 2× USB, Bluetooth, DLNA, gamer mód, hangvezérlés, Apple Airplay 2, Tizen, Oneplay, VESA 300×200, 20 W hangszóró, Dolby Atmos, Dolby Digital Plus
Raktáron
Kezdete: 2026.05.11   Vége: 2026.05.18
Akcióból hátralévő idő:
nap
óra
perc
mp
3
Részletek
Áttekintés
Felbontás 4K (3840 x 2160)
Frissítési ráta 100Hz
Videó NQ4 AI Gen2 Processzor
Terméktípus OLED
Terméktípus OLED
Kijelző
Képernyő mérete 65"
Felbontás 4K (3840 x 2160)
Frissítési ráta 100Hz
Tükröződésmentes képernyő Igen
Videó
Képmotor NQ4 AI Gen2 Processzor
HDR (High Dynamic Range) OLED HDR
HDR 10+ Igen (Adaptív/Gaming)
Kontraszt Önmegvilágító pixelek
Perspektíva Ultra betekintési szög
Kontraszt fokozás Real Depth Enhancer
Mozgástechnológia Motion Xcelerator 120Hz
Intelligens kalibrálás Alap
AI felskálázás 4K AI felskálázás
HDR Brightness Optimizer Igen
Filmmaker Mode (FMM) Igen
AI HDR Remastering Auto HDR Remastering
Hang
Dolby Atmos Igen
Többirányú hangzás minden jelenetben OTS Lite
Q-Symphony Igen
Audio Előválasztási Leírás Igen
Hangteljesítmény (RMS) 20W
Hangszóró típusa 2CH
Adaptív Hang Adaptív hang Pro
360 Audio Igen
Intelligens szolgáltatás
Operációs rendszer Tizen™ Smart TV
Bixby Igen
Nagy Távolságú Hangvezérlés Igen
Webböngésző Igen
SmartThings Hub / Matter Hub / IoT-Sensor Functionality / Quick Remote Igen
Okos funkció
Osztott képernyő Akár 2 videó
Háttér mód Igen
Apple AirPlay Igen (kivéve Aland-szigetek, Feröer-szigetek, Holland Antillák, San Marino)
Daily+ Igen
Játék mód
Automatikus alacsony bemeneti késés mód Igen
Game Motion Plus Igen
Dinamikus fekete EQ Igen
VRR Igen
Térhatású hangzás Igen
Szuper ultraszéles játék nézet Igen
Mini Map Zoom Igen
FreeSync FreeSync Premium
HGiG Igen
Tuner/Műsorszórás
Digitális műsorszolgáltatás DVB-T2CS2
Analóg hangoló Igen
2 Tuner Igen
CI (közös interfész) CI+(1.4) / CI+(1.4 ECP)_IT kizárólag
MűsorszórásHb bTV 2.0.3 (IT,GB,DE,CZ,SK,ES,PL,AT,FR,FI,EE,GR,SI,HR,BE,NL,LU,LT,HU,CH,PT,DK,ME)
TV Key Igen
Vezetékes és vezeték nélküli kapcsolat
HDMI 4
HDMI (High Frame Rate) 4K 120Hz (HDMI 1/2/3/4)
USB 2 x USB-A
Ethernet (LAN) 1
Digitális hangkimenet (optikai) 1
RF bemenet (földi /kábel bemenet) 1/1 (általános használat földi sugárzáshoz)
CI foglalat 1
HDMI Audio Return Channel eARC
Wi-Fi Igen (Wi-Fi 5)
Bluetooth Igen (5.3)
Anynet+ (HDMI-CEC) Igen
Kialakítás
Kialakítás Contour Káva típus 4 oldalon keret nélküli
Előlap színe Grafitfekete
Állvány típusa SIMPLE LINEAR
Talp színe Fekete
További tulajdonságok
EPG Igen
IP Control Igen
OSD nyelv 27 európai nyelv + orosz (csak EE,LV,LT hálózathoz való csatlakozáskor)
Akadálymentesítés
Mozgáskárosodott támogatás Lassú gomb ismétlés, távirányító alkalmazás
Energia & Öko megoldás
Tápegység AC220-240V~ 50/60Hz
Energiafogyasztás (Maximum) 320 W
Energiafogyasztás ( készenléti üzemmódban) 0,50 W
Energiafogyasztás (Általános) 98,0 W
Éves energiafogyasztás (EU standard) 136 kWh
Ökoérzékelő Igen
Automata energiatakarékosság Igen
Energiahatékonysági osztály F
Automata kikapcsolás Igen
Méretek
Csomagméret (Szé x Ma x Mé) 1617,0 x 950,0 x 160,0 mm
Készülék mérete talppal (Szé x Ma x Mé) 1446,6 x 897,8 x 263,3 mm
Készülék mérete talp nélkül (Szé x Ma x Mé) 1446,6 x 829,7 x 33,9 mm
Talp (Basic) (Szé x Mé) 953,1 x 263,3 mm
Talp (Minimum) (Szé x Mé) 309,5 x 263,3 mm
VESA méret 300 x 200 mm
Súly
Csomag súlya 24,0 kg
Súly talppal 17,8 kg
Beállított súly állvány nélkül 17,4 kg
Tartozék
Távirányító TM2360E
Vékony fali tartó Támogatott
Full Motion Slim Wall Mount (Y22) Támogatott
Webkamera Támogatás Igen
Zigbee/Thread modul Beépített
Használati utasítás Igen
Hálózati kábel Igen
Termék leírás
Gazdagítsd az élményt a Samsung Vision AI-jal!
Kiemelt jellemzők
Kiemelt jellemzők
Samsung Vision AI
Társ, amely gazdagítja életed
Egy okosabb hangalapú asszisztens
Bixby
A képet és a hangot intelligensen optimalizáló beállítások
AI mód
Tartalmaidra és környezetedre optimalizált, feljavított hangzás
Adaptív hang Pro
Maradj kapcsolatban háziállataiddal akkor is, amikor távol vagy tőlük!
Pet Care, kisállat gondozás
Érezd az AI teljes erejét 4K-ban!
NQ4 AI Gen2 Processor
NQ4 AI Gen2 Processzor
A 2025-ös QLED TV-vel (Q4 AI processzor) összehasonlítva.
Turbózd fel a látványt 4K felbontásig!
4K AI Felskálázás
4K AI Felskálázás
Képminőség
Nagyszabású fényerő és kontraszt
OLED HDR
Élvezd a valósághű színek teljes skáláját!
PANTONE tanúsított
További információ:
Képminőség
Mély feketék, tiszta fehérek és élethű színek
OLED
Élethű mélységkifejezés
Élethű mélységkifejezés
Real Depth Enhancer
Intelligens módon továbbfejlesztett színmegjelenítés
Color Booster Pro
HDR-szerű képminőségre javítja a tartalmakat
Auto HDR Remastering
Fedezd fel a sötét jelenetek rejtett részleteit is!
HDR fényerőoptimalizálás
Játékélmény
Zökkenőmentes mozgásélmény a játékokban, akár 120 Hz-ig
Motion Xcelerator 120 Hz
Játszd kedvenc játékaidat késés vagy elmosódás nélkül! A Samsung egyedülálló dinamikus frissítési technológiája sima mozgási teljesítményt biztosít a VRR játékokhoz, akár 4K 120 Hz-ig.