Samsung QE77S85FAEXXH Vision AI UHD 4K OLED Smart Televízió
Cikkszám:
Energiaosztály: Energiaosztály
Raktárkészlet: Külső raktáron (1-4 napon belül rendelkezésre áll)
Garancia 36 hónap gyártói garancia
Gyártói cikkszám: 8806095995311
Adatok
Gyártó:
EAN:
SMART, OLED, 195 cm-es képátló, 4K Ultra HD, 100/120 Hz, HDR10+, tükröződésmentes kijelző, DVB-T2/S2/C, 4× HDMI, 2× USB, Bluetooth, DLNA, gamer mód, hangvezérlés, Apple Airplay 2, Tizen, Oneplay, VESA 400×300, 20 W hangszóró, Dolby Atmos, Dolby Digital Plus
Raktáron
Kezdete: 2026.05.11   Vége: 2026.05.18
Akcióból hátralévő idő:
nap
óra
perc
mp
5
Részletek
Kijelző
Képernyő mérete: 77"
Felbontás: 4K (3840 x 2160)
Frissítési ráta: 100Hz
Tükröződésmentes képernyő
Videó
Képmotor: NQ4 AI Gen2 Processzor
HDR (High Dynamic Range): OLED HDR
HDR 10+ (Adaptív/Gaming)
Kontraszt: Önmegvilágító pixelek
Perspektíva: Ultra betekintési szög
Kontraszt fokozás: Real Depth Enhancer
Mozgástechnológia: Motion Xcelerator 120Hz
Intelligens kalibrálás: Alap
AI felskálázás: 4K AI felskálázás
HDR Brightness Optimizer
Filmmaker Mode (FMM)
AI HDR Remastering: Auto HDR Remastering
Hang
Dolby Atmos
Többirányú hangzás minden jelenetben: OTS Lite
Q-Symphony
Audio Előválasztási Leírás
Hangteljesítmény (RMS): 20W
Hangszóró típusa: 2CH
Adaptív hang Pro
360 Audio
Intelligens szolgáltatás
Operációs rendszer: Tizen™ Smart TV
Bixby
Nagy Távolságú Hangvezérlés
Webböngésző
SmartThings Hub / Matter Hub / IoT-Sensor Functionality / Quick Remote
Okos funkció
Osztott képernyő: Akár 2 videó
Háttér mód
Apple AirPlay (kivéve Aland-szigetek, Feröer-szigetek, Holland Antillák, San Marino)
Daily+
Játék mód
Automatikus alacsony bemeneti késés mód
Game Motion Plus
Dinamikus fekete EQ
VRR
Térhatású hangzás
Szuper ultraszéles játék nézet
Mini Map Zoom
FreeSync Premium
HGiG
Tuner/Műsorszórás
Digitális műsorszolgáltatás: DVB-T2CS2
Analóg hangoló
2 Tuner
CI (közös interfész): CI+(1.4) / CI+(1.4 ECP)_IT kizárólag
Műsorszórás: HbbTV 2.0.3 (IT,GB,DE,CZ,SK,ES,PL,AT,FR,FI,EE,GR,SI,HR,BE,NL,LU,LT,HU,CH,PT,DK,ME)
TV Key
Vezetékes és vezeték nélküli kapcsolat
HDMI: 4
HDMI (High Frame Rate): 4K 120Hz (HDMI 1/2/3/4)
USB: 2 x USB-A
Ethernet (LAN): 1
Digitális hangkimenet (optikai): 1
RF bemenet (földi /kábel bemenet): 1/1 (általános használat földi sugárzáshoz)
CI foglalat: 1
HDMI Audio Return Channel: eARC
Wi-Fi (Wi-Fi 5)
Bluetooth (5.3)
Anynet+ (HDMI-CEC)
Kialakítás
Kialakítás: Contour
Káva típus: 4 oldalon keret nélküli
Előlap színe: Grafitfekete
Állvány típusa: SIMPLE LINEAR
Talp színe: Fekete
További tulajdonságok
EPG
IP Control
OSD nyelv: 27 európai nyelv + orosz (csak EE,LV,LT hálózathoz való csatlakozáskor)
Akadálymentesítés
Mozgáskárosodott támogatás: Lassú gomb ismétlés, távirányító alkalmazás
Energia & Öko megoldás
Tápegység: AC220-240V~ 50/60Hz
Energiafogyasztás (Maximum): 430 W
Energiafogyasztás ( készenléti üzemmódban): 0,50 W
Energiafogyasztás (Általános): 122 W
Éves energiafogyasztás (EU standard): 169 kWh
Ökoérzékelő
Automata energiatakarékosság
Energiahatékonysági osztály: F
Automata kikapcsolás
Méretek
Csomagméret (Szé x Ma x Mé): 1889,0 x 1168,0 x 169,0 mm
Készülék mérete talppal (Szé x Ma x Mé): 1721,4 x 1060,0 x 330,2 mm
Készülék mérete talp nélkül (Szé x Ma x Mé): 1721,4 x 991,4 x 33,9 mm
Talp (Basic) (Szé x Mé): 1152,0 x 330,2 mm
Talp (Minimum) (Szé x Mé): 354,0 x 330,2 mm
VESA méret: 400 x 300 mm