Samsung QE83S85FAEXXH OLED UHD 4K Vision AI Smart Televízió
Cikkszám:
Energiaosztály: Energiaosztály
Raktárkészlet: Külső raktáron (1-4 napon belül rendelkezésre áll)
Garancia 36 hónap gyártói garancia
Gyártói cikkszám: 8806095994574
Adatok
Gyártó:
EAN:
SMART, OLED, 210cm-es képátló, 4K Ultra HD, 100/120 Hz, HDR10+, tükröződésmentes kijelző, DVB-T2/S2/C, 4× HDMI, 2× USB, Bluetooth, DLNA, gamer mód, hangvezérlés, Apple Airplay 2, Tizen, Oneplay, VESA 400×300, 20 W hangszóró, Dolby Atmos, Dolby Digital Plus
Raktáron
Kezdete: 2026.05.11   Vége: 2026.05.18
Akcióból hátralévő idő:
nap
óra
perc
mp
6
Részletek
Terméktípus: OLED
Kijelző
Képernyő mérete: 83"
Felbontás: 4K (3840 x 2160)
Frissítési ráta: 100Hz
Tükröződésmentes képernyő
Videó
Képmotor: NQ4 AI Gen2 Processzor
HDR (High Dynamic Range): OLED HDR
HDR 10+ (Adaptív/Gaming)
Kontraszt: Önmegvilágító pixelek
Perspektíva: Ultra betekintési szög
Kontraszt fokozás: Real Depth Enhancer
Mozgástechnológia: Motion Xcelerator 120Hz
Intelligens kalibrálás: Alap
AI felskálázás: 4K AI felskálázás
HDR Brightness Optimizer
Filmmaker Mode (FMM)
AI HDR Remastering: Auto HDR Remastering
Hang
Dolby Atmos
Többirányú hangzás minden jelenetben: OTS Lite
Q-Symphony
Audio Előválasztási Leírás
Hangteljesítmény (RMS): 20W
Hangszóró típusa: 2CH
Adaptív hang Pro
360 Audio
Intelligens szolgáltatás
Operációs rendszer: Tizen™ Smart TV
Bixby
Nagy Távolságú Hangvezérlés
Webböngésző
SmartThings Hub / Matter Hub / IoT-Sensor Functionality / Quick Remote
Okos funkció
Osztott képernyő: Akár 2 videó
Háttér mód
Apple AirPlay (kivéve Aland-szigetek, Feröer-szigetek, Holland Antillák, San Marino)
Daily+
Játék mód
Automatikus alacsony bemeneti késés mód
Game Motion Plus
Dinamikus fekete EQ
VRR
Térhatású hangzás
Szuper ultraszéles játék nézet
Mini Map Zoom
FreeSync Premium
HGiG
Tuner/Műsorszórás
Digitális műsorszolgáltatás: DVB-T2CS2
Analóg hangoló
2 Tuner
CI (közös interfész): CI+(1.4) / CI+(1.4 ECP)_IT kizárólag
Műsorszórás: HbbTV 2.0.3 (IT,GB,DE,CZ,SK,ES,PL,AT,FR,FI,EE,GR,SI,HR,BE,NL,LU,LT,HU,CH,PT,DK,ME)
TV Key
Vezetékes és vezeték nélküli kapcsolat
HDMI: 4
HDMI (High Frame Rate): 4K 120Hz (HDMI 1/2/3/4)
USB: 2 x USB-A
Ethernet (LAN): 1
Digitális hangkimenet (optikai): 1
RF bemenet (földi /kábel bemenet): 1/1 (általános használat földi sugárzáshoz)
CI foglalat: 1
HDMI Audio Return Channel: eARC
Wi-Fi (Wi-Fi 5)
Bluetooth (5.3)
Anynet+ (HDMI-CEC)
Kialakítás
Kialakítás: Contour
Káva típus: 4 oldalon keret nélküli
Előlap színe: Grafitfekete
Állvány típusa: SIMPLE LINEAR
Talp színe: Fekete
További tulajdonságok
EPG
IP Control
OSD nyelv: 27 európai nyelv + orosz (csak EE,LV,LT hálózathoz való csatlakozáskor)
Akadálymentesítés
Mozgáskárosodott támogatás: Lassú gomb ismétlés, távirányító alkalmazás
Energia & Öko megoldás
Tápegység: AC220-240V~ 50/60Hz
Energiafogyasztás (Maximum): 490 W
Energiafogyasztás ( készenléti üzemmódban): 0,50 W
Energiafogyasztás (Általános): 146 W
Éves energiafogyasztás (EU standard): 203 kWh
Ökoérzékelő
Automata energiatakarékosság
Energiahatékonysági osztály: F
Automata kikapcsolás
Méretek
Csomagméret (Szé x Ma x Mé): 2022,0 x 1200,0 x 183,0 mm
Készülék mérete talppal (Szé x Ma x Mé): 1849,0 x 1129,5 x 348,7 mm
Készülék mérete talp nélkül (Szé x Ma x Mé): 1849,0 x 1059,0 x 34,9 mm
Talp (Basic) (Szé x Mé): 1254,0 x 348,7 mm
Talp (Minimum) (Szé x Mé): 374,0 x 348,7 mm
VESA méret: 400 x 300 mm
Súly
Csomag súlya: 45,8 kg
Súly talppal: 33,9 kg
Beállított súly állvány nélkül: 32,9 kg
Tartozék
Távirányító: TM2360E
Vékony fali tartó: Támogatott
Full Motion Slim Wall Mount (Y22): Támogatott
Webkamera Támogatás
Zigbee/Thread modul: Beépített
Használati utasítás
Hálózati kábel
Termék leírás
Kiemelt jellemzők
Samsung Vision AI
Társ, amely gazdagítja életed
Egy okosabb hangalapú asszisztens
Bixby
A képet és a hangot intelligensen optimalizáló beállítások
AI mód
Tartalmaidra és környezetedre optimalizált, feljavított hangzás
Adaptív hang Pro
Maradj kapcsolatban háziállataiddal akkor is, amikor távol vagy tőlük!
Pet Care, kisállat gondozás
Érezd az AI teljes erejét 4K-ban!
NQ4 AI Gen2 Processor
NQ4 AI Gen2 Processzor
NQ4 AI Gen2 Processzor
 2025-ös QLED TV-vel (Q4 AI processzor) összehasonlítva.
A 2025-ös QLED TV-vel (Q4 AI processzor) összehasonlítva.
Turbózd fel a látványt 4K felbontásig!
4K AI Felskálázás
4K AI Felskálázás
Képminőség
Nagyszabású fényerő és kontraszt
OLED HDR
Élvezd a valósághű színek teljes skáláját!
PANTONE tanúsított
További információ:
Képminőség
Mély feketék, tiszta fehérek és élethű színek
OLED
Élethű mélységkifejezés
Élethű mélységkifejezés
Real Depth Enhancer
Intelligens módon továbbfejlesztett színmegjelenítés
Color Booster Pro
HDR-szerű képminőségre javítja a tartalmakat
Auto HDR Remastering
Fedezd fel a sötét jelenetek rejtett részleteit is!
HDR fényerőoptimalizálás
Játékélmény
Zökkenőmentes mozgásélmény a játékokban, akár 120 Hz-ig
Motion Xcelerator 120 Hz
Játszd kedvenc játékaidat késés vagy elmosódás nélkül! A Samsung egyedülálló dinamikus frissítési technológiája sima mozgási teljesítményt biztosít a VRR játékokhoz, akár 4K 120 Hz-ig.