Samsung UE85U8072FUXXH Crystal UHD 4K Smart LCD Televízió
Cikkszám:
Energiaosztály: Energiaosztály
Raktárkészlet: Külső raktáron (1-4 napon belül rendelkezésre áll)
Garancia 24 hónap gyártói garancia
Gyártói cikkszám: 8806097067573
Adatok
Gyártó:
EAN:
SMART, LED, 215 cm-es képátló, 4K Ultra HD, 50/60 Hz, HDR10+, helyi fényerőszabályozás, DVB-T2/S2/C, 3× HDMI, 1× USB, Bluetooth, DLNA, gamer mód, Apple Airplay 2, Tizen, Oneplay, VESA 400×300, 20 W hangszóró, Dolby Digital Plus
Raktáron
Kezdete: 2026.05.11   Vége: 2026.05.18
Akcióból hátralévő idő:
nap
óra
perc
mp
11
Részletek
Felbontás 4K (3,840 x 2,160)
HDMI 3
USB 1 x USB-A
Terméktípus LED
Kijelző
Képernyő mérete 85"
Frissítési ráta 50Hz
Felbontás 4K (3,840 x 2,160)
Videó
Képmotor Crstal Processzor 4K
HDR (High Dynamic Range) HDR
HDR 10+ Támogatott
Kontraszt Mega Contrast
Micro Dimming UHD Dimming
Kontraszt fokozás Igen
Mozgástechnológia Motion Xcelerator
AI felskálázás 4K Felskálázás
Color Booster Igen
Filmmaker Mode (FMM) Igen
Hang
Többirányú hangzás minden jelenetben OTS Lite
Q-Symphony Igen
Audio Előválasztási Leírás Igen
Hangteljesítmény (RMS) 20W
Hangszóró típusa 2CH
Adaptív Hang Igen
Intelligens szolgáltatás
Operációs rendszer Tizen™ Smart TV
Bixby Yes (Voice Ready)
Webböngésző Igen
SmartThings Hub / Matter Hub / IoT-Sensor Functionality / Quick Remote Igen
Okos funkció
Több készülékes élmény Mobilról TV-re, Hangtükrözés, Vezeték nélküli TV bekapcsolása
Apple AirPlay Igen (kivéve Aland-szigetek, Feröer-szigetek, Holland Antillák, San Marino)
Daily+ Igen
Storage Share Igen
Játék mód
Automatikus alacsony bemeneti késés mód Igen
VRR Igen
HGiG Igen
Tuner/Műsorszórás
Digitális műsorszolgáltatás DVB-T2CS2
Analóg hangoló Igen
CI (közös interfész) CI+(1.4) / CI+(1.4 ECP)_IT kizárólag
Műsorszórás HbbTV 2.0.4 (IT,GB,DE,CZ,SK,ES,PL,AT,FR,FI,EE,GR,SI,HR,BE,NL,LU,HU,CH,PT,DK,ME)
TV Key Igen
Vezetékes és vezeték nélküli kapcsolat
Wi-Fi Igen (Wi-Fi 5)
Bluetooth Igen (5.3)
HDMI 3
HDMI (High Frame Rate) 4K 60Hz (HDMI 1/2/3)
HDMI Audio Return Channel eARC/ARC
Anynet+ (HDMI-CEC) Igen
USB 1 x USB-A
Ethernet (LAN) 1
RF bemenet (földi /kábel bemenet) 1/1 (általános használat földi sugárzáshoz)
CI foglalat 1
Kialakítás
Kialakítás Metal Stream
Káva típus 3 oldat keret nélküli
Előlap színe Fekete
Állvány típusa BASIC FEET
Talp színe Fekete
További tulajdonságok
Beágyazott POP Igen
EPG Igen
IP Control Igen
OSD nyelv 27 európai nyelv + orosz (csak a hálózathoz való csatlakozáskor EE, LV és LT esetén)
Akadálymentesítés
Hallássérült támogatás Felirat, több kimenetű hang, jelnyelvi zoom
Mozgáskárosodott támogatás Lassú gomb ismétlés, távirányító alkalmazás
Energia & Öko megoldás
Tápegység AC220-240V~ 50/60Hz
Energiafogyasztás (Maximum) 270 W
Energiafogyasztás ( készenléti üzemmódban) 0,50 W
Ökoérzékelő Igen
Energiahatékonysági osztály G
Energiafogyasztás (Általános)165 W
Éves energiafogyasztás (EU standard) 229 kWh
Automata kikapcsolás Igen
Automata energiatakarékosság Igen
Méretek
Csomagméret (Szé x Ma x Mé) 2075 x 1200 x 171 mm
Készülék mérete talppal (Szé x Ma x Mé) 1889,9 x 1132,8 x 326 mm
Készülék mérete talp nélkül (Szé x Ma x Mé) 1889,9 x 1083,5 x 77 mm
Talp (Basic) (Szé x Mé) 1411 x 326 mm
Talp (Minimum) (Szé x Mé) 954 x 326 mm
VESA méret 400 x 300 mm